Święta Wielkanocne Wesołych Świąt Wielkanocnych:)

Pierwszy Dzień Wiosny Dziś jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku! Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny:)Łapcie dużo pozytywnej energii i uśmiechu!

Święto Zakochanych Uśmiechnijcie się do waszych walentynek w to piękne Święto Zakochanych ;)


Dzień Pozytywnego Myślenia Dużo się dzisiaj uśmiechajcie! Optymiści żyją dłużej :)


smiech w internecie w roznych krajach zajawka W wielu krajach tak różny, a jednak śmiech jest uniwersalnym sposobem okazywania radości.


stopnie usmiechu zajawka Czy wiedzieliście, że śmiech ma różne fazy? Zaczyna się niewinnie – twarz wygląda spokojnie, nawet może wydawać się poważna, jednak widoczna jest delikatna radość.


statystyki usmiechu zajawka Wyniki przeprowadzonej przez American Academy of Cosmetic Dentistry ankiety dały do myślenia na temat znaczenia uśmiechu w codziennym życiu. Okazało się, że uśmiechanie się może pomóc w wielu sytuacjach i przyczynić się do sukcesów, zarówno tych małych, jak i większych.


wizyty u dentysty zajawka OECD w 2013 roku opublikowało wyniki badania dotyczącego częstotliwości wizyt u dentysty w różnych krajach. Niestety, na tle innych narodowości, Polacy wypadli bardzo słabo.


budowa zeba zajawka Każdy z nas powinien wiedzieć, z jakich podstawowych części składa się ludzki ząb. Przede wszystkim, można go podzielić na koronę, korzeń i znajdującą się między nimi szyjkę.


IKONKA UM V3Masz obawy przed leczeniem implantologicznym? Boisz się, bo dochodzą cię słuchy, że implanty stomatologiczne to zwykłe śruby, które zwyczajnie wypadają? Paraliżuje cię myśl o licznych, skomplikowanych zabiegach u dentysty? Nic bardziej mylnego!