Święta Wielkanocne Wesołych Świąt Wielkanocnych:)

Pierwszy Dzień Wiosny Dziś jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku! Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny:)Łapcie dużo pozytywnej energii i uśmiechu!

Święto Zakochanych Uśmiechnijcie się do waszych walentynek w to piękne Święto Zakochanych ;)


Dzień Pozytywnego Myślenia Dużo się dzisiaj uśmiechajcie! Optymiści żyją dłużej :)


smiech w internecie w roznych krajach zajawka W wielu krajach tak różny, a jednak śmiech jest uniwersalnym sposobem okazywania radości.


stopnie usmiechu zajawka Czy wiedzieliście, że śmiech ma różne fazy? Zaczyna się niewinnie – twarz wygląda spokojnie, nawet może wydawać się poważna, jednak widoczna jest delikatna radość.


statystyki usmiechu zajawka Wyniki przeprowadzonej przez American Academy of Cosmetic Dentistry ankiety dały do myślenia na temat znaczenia uśmiechu w codziennym życiu. Okazało się, że uśmiechanie się może pomóc w wielu sytuacjach i przyczynić się do sukcesów, zarówno tych małych, jak i większych.


wizyty u dentysty zajawka OECD w 2013 roku opublikowało wyniki badania dotyczącego częstotliwości wizyt u dentysty w różnych krajach. Niestety, na tle innych narodowości, Polacy wypadli bardzo słabo.


budowa zeba zajawka Każdy z nas powinien wiedzieć, z jakich podstawowych części składa się ludzki ząb. Przede wszystkim, można go podzielić na koronę, korzeń i znajdującą się między nimi szyjkę.


dwa typy usmiechu zajawka Uśmiech każdego człowieka jest jedyny w swoim rodzaju. Jednak można wyróżnić dwa podstawowe rodzaje uśmiechu – uśmiech Duchenne’a oraz uśmiech Pan Am.


Endorfiny zajawkaUśmiech to nie tylko podniesione kąciki ust i zmarszczki wokół oczu. Z uśmiechem wiąże się chemia, a dokładniej produkcja związku chemicznego o nazwie endorfiny.

higiena jamy ustnej zajawka Każdy z nas chce móc pochwalić się zdrowym, a co za tym idzie, także pięknym uśmiechem. Aby było to możliwe, trzeba zadbać o higienę jamy ustnej.

usmiech dobry na wszystko zajawkaDo tego, że warto się uśmiechać, nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak nie wszyscy mogą wiedzieć, że uśmiechanie się ma duży wpływ na stan zdrowia i ogólne samopoczucie. Przynosi wiele korzyści zarówno dla naszego ciała, jak i ducha.

dbanie o zeby dzieci zajawkaWłaściwe dbanie o higienę jamy ustnej w trakcie pierwszych kilku lat życia jest niezwykle ważne. Wpływa na stan zdrowia nie tylko zębów mlecznych, ale także stałych.