MIS Implants

vision-and-mission-thumb

MIS Implants to najdynamiczniej rozwijający się międzynarodowy koncern oferujący różnorodność systemów implantologicznych dla każdego rodzaju ubytku i dla niemal każdych warunków anatomicznych pacjenta.

Niemal 20 lat doświadczenia i obecność na ponad 60 światowych rynkach sprawia, że MIS jest światowym liderem w produkcji implantów.

MIS to implanty stomatologiczne coraz częściej wybierane również przez polskich specjalistów.

 

 

MIS Implants Technologies Ltd należy do światowej czołówki firm produkujących implanty. Firma powstała w 1995 roku, a dziś system implantologiczny MIS jest oferowany w ponad 60 krajach. Osiemdziesiąt procent ogólnej sprzedaży firmy stanowi eksport do krajów na całym świecie. Ten dynamiczny rozwój należy przypisać prostocie zastosowania systemu, jego innowacyjności oraz dobrej relacji wysokiej jakości przy atrakcyjnej cenie.

Implanty MIS są produkowane i pakowane zgodnie z międzynarodowymi standardami: normą ISO9001:2000 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży implantów stomatologicznych oraz akcesoriów stomatologicznych, normą ISO 13485:2003 w zakresie medycznych akcesoriów z zakresu stomatologii, Dyrektywą Unii Europejskiej 93/42/EEC – znak CE dla implantów stomatologicznych i nadbudowy protetycznej, amerykańskim system kontroli jakości pożywienia i medykamentów - FDA, wymaganiami Ministerstwa Zdrowia w zakresie implantów stomatologicznych i nadbudowy protetycznej.

GWARANCJA

Wszystkie implanty MIS posiadają dożywotnią gwarancję! Zapytaj o nią swojego lekarza.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Implanty stomatologiczne MIS to produkty klasy premium. O jakości produktów MIS świadczą liczne certyfikaty potwierdzające najwyższe standardy produkcji i sprzedaży: